%6 indirimli
Klar

Klar Organik Bulaşık Makinesi Tableti 500gr 25 Adet.

Fiyat
:
61,39 TL
İndirimli Fiyat
:
57,71 TL
%6indirimli
Kazancınız
:
3,68 TL
Havale ile
:
55,98 TL
1731.2 Parapuan
:
1731.2
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • KLAR BULAŞIK MAKİNESİ TABLETİ 25 ADT.

  0314

  Sağlığınız ve çevremiz korumamız altında  Bağımsız Test Enstitüsü Certisys’in ECOGARANTIE etiketi ile belgelenmiş olan gerçek ekolojik üstün kaliteye güveniniz.

  Ürün ECOCERT Sertifikalıdır.                                

  Vegan sertifkalıdır.


   
   

  İçindekiler:

  Sitrik asit tuzu, soda, sodyum silikat, natron, oksijen esaslı ağartıcı, poliaspartik asit tuzu, suksinik asit sodyum tuzu, Türk kırmızısı yağı, gen tekniği içermeyen enzim (Proteaz)

  INCI:

  Sodyum sitrat, Sodyum karbonat, Sodyum silikat, Sodyum bikarbonat, Sodyum karbonat peroksit, Sodyum poliapartat, Tetrasodyum iminodisuksinat, Sülfatlanmış kastor yağı, Proteaz

  Uygulama:

  Bulaşık makinesi için, bulaşık makinesi tuzu ve Klarspüler deterjan ile birlikte kullanılan tablet.

  Çay-kahve lekelerinde veya örneğin domates lekesi gibi diğer lekelerde, 1 yemek kaşığı Klar

  Fleckensalz leke tuzu ilave ediniz..

  Dozaj: Bulaşık makinenizin deterjan kabına veya bulaşık sepetine bir tablet koyunuz. Mükemmel bir temizlik için, yeterli miktarda Klar Spülmaschinen-Salz tuz ve Klar Klarspüler deterjan doldurulmuş olduğundan ve bulaşık makinenizin yerel su sertliğine ayarlı olduğundan emin olunuz.

  Ürün boyları:

  500 gr’lık kutu, 25 Tablet

  Özel nitelikler:

  Klar bulaşık makinesi tabletleri bulaşıklarınızı esaslı ve hijyenik şekilde temizler. Parfüm içermez, biyolojik olarak tamamen yıkıma uğrar ve ECOGARANTIE ekoloji sertifikasına sahiptir. Parlak temiz bulaşık, hiç ödünsüz.

  Ürün Detayları

  Klar, Temel ağırlığını insan ve doğaya uyumlu, cilt tarafından iyi tolere edilen, ekolojik yıkama ve temizleme kapsamlı bakım sistemlerinin geliştirilmesine, üretimine ve dağıtımına vermektedir. Bu halde, bütün ürünlerimiz ekolojik ve sağlıklı ürünleri kullanmayı tercih eden tüketicilere uygundur.

  Almanya'da kurulan ve günümüzde Dünya çapında bilinen Klar sadece insan sağlığı için değil, doğamız için de ürünlerinin üretiminde çok hassas davranmaktadır. Özellikle temizlik malzemelerinin içerisindeki zararlı bir çok maddeden farklı olarak ekolojik yöntemlerle üretilen deterjan maddelere karşı alerjisi olanlar için de birebirdir. 

  Ürün yelpazemizdeki bütün içerik maddeleri tamamen beyan edilmektedir.Sadece biyolojik olarak oldukça iyi rafine edilen, çevre dostu hammaddeler kullanmaktayız. Ürünlerimiz, optik ağartıcılar, fosfat, klor, astar ve renk verici içermemektedir. Sadece, gen teknolojisinden muaf enzim olarak, Proteaz (Protease) kullanmaktayız. Proteaz, gen teknolojisiz mikroorganizmadan üretilecek tek enzimdir. Ayrıca, sadece doğal kozmetik reçetelerinde izin verilen doğal koruyucuları kullanmaktayız . Ürünlerimiz petrokimya maddelerinden muaftır.

  Klar, sürekli kalite kontrolü olmak üzere DIN ISO 9001 kalite üstünlük markasına sahiptir. Klar Temizlik ürünleri, Ecogarantie (ekolojiklik garantisi) sertifikasına haizdir. Aynı zamanda, Klar Temizlik ürünleri yüksek kaliteli ekolojik ürün ödülleri almış bir markadır.

   

  Vegan Derneği Onaylı

  1944 yılından bu yana Vegan Derneği hayvanların ve insanların yararına hem de gezegen için hayvansal ürünlerin serbest bir yaşam sağlayacak tavsiyelerde bulunuyor. 

  Vegan Derneği çok güvenilen ayçiçeği logosu şampuanlar ve nemlendiriciler için sabunlar olarak geniş bir ürün yelpazesi üzerindedir 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.