Klar

Klar Organik Bulaşık Makinası Tuzu 2kg

Fiyat
:
34,19 TL
Havale ile
:
33,16 TL
1025.7 Parapuan
:
1025.7
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • KLAR ORGANİK  BULAŞIK MAKİNASI TUZU 2 KG.

  0307

  Bulaşık makinesinin iyon eşanjörü için saf, doğal ve artık bırakmayan kurutulmuş tuz. Bulaşıklarda ve bardaklarda kireç lekelerinin oluşmasını engeller.

  Klar, ürünlerinde yüksek etkiyi, insanı ve doğayı koruyarak elde eder. 

  ECO Garantie Organik Sertifikalı

  Vegan Sertifikalıdır (Hayvansal hammadde içermez)


  İçerdiği maddeler:

  • %100 Sodyum Klorür

  Koku maddeleri, enzimler, görsel ağartıcılar içermez 

  Kullanım Talimatı: 

  Tuzu bulaşık makinenizde belirtilen tuz haznesine dökün. 
   

  Eğer tuz haznenizde tuz kalmamışsa yeniden doldurun. 
   

  WASHNUSS NEDİR?

  Organik şartlarda yetiştirilen bu ağaç 1–2 m. genişliğinde ve 25 m. boyundadır. Bu ağacın meyvesi olan ceviz (Washnuss) ise 1–2 cm. çapındadır. Dış kabuk, sabunla benzerlik taşımaktadır. Sağlıksal olarak egzama ve deri hastalıklarında belirtilerin azalmasında etkilidir. Alerji yapmadığından cilt için faydalıdır. Organik şartlarda yetiştirildiğinden çevre dostudur. Ekolojik ve ekonomiktir. Geleneksel temizlik ürünlerinde göre daha az köpürür.
  Çamaşırlarınızı hiçbir kimyasal temizlik ürünü kullanmadan KLAR Organik Temizlik ürünü toz ve sıvı deterjan ile yıkayabilirsiniz.KLAR ürünleri normal kimyasal deterjanlar kadar etkilidir. KLAR temizlik ürünleri, Washnuss’dan elde edilen hammadde kullanılarak imal edilmektedir. Dermatolojik temizlik sağlar. KLAR, doğal organik bitkilerden elde edildiği için çamaşırlarınızın ve giysilerinizin renklerini muhafaza eder. Kullanıcı dostu olan KLAR çamaşır ürünlerini kullanırken yumuşatıcıya ihtiyaç duymazsınız.
  Bitkiden elde edilen temizlik malzemeleri kullanmak, diğer kimyasal temizleyicileri kullanmaya göre çok daha sağlıklıdır. KLARürünleri sadece kuvvetli temizlik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sağlığınızın ve çevrenizin dostudur.Klar ürünleri; insan ve doğaya uyumlu, cilt tarafından iyi tolere edilen, ekolojik yıkama ve temizleme ürünleridir. Ekolojik ürün kullanımını tercih eden bütün tüketiciler ile eteral yağı (ethereal oil) veya diğer parfümleri içermeyen yıkama ve temizleme ürünleri kullanmayı tercih edenler ya da bünyesi parfüme karşı alerjik reaksiyon gösterenler için özellikle uygundur. Sadece biyolojik olarak oldukça iyi rafine edilen, çevre dostu hammaddeler kullanılmaktadır.

  Ürünler, optik ağartıcılar, fosfat, klor, astar ve renk verici içermez. Sadece, gen teknolojisinden muaf enzim olarak, Proteaz (Protease) kullanılır. Proteaz, gen teknolojisiz mikroorganizmadan üretilecek tek enzimdir. Ayrıca, sadece doğal kozmetik reçetelerinde izin verilen doğal koruyucular kullanılmaktadır. (BDIH Sertifikalı). Ürünler petrokimya maddelerinden muaftır. 

  Klar ürünleri, ecogarantie (ekolojiklik garantisi) sertifikalıdır. Yüksek kaliteli ekolojik ürün ödülleri almıştır.

  Vegan Derneği Onaylı

  1944 yılından bu yana Vegan Derneği hayvanların ve insanların yararına hem de gezegen için hayvansal ürünlerin serbest bir yaşam sağlayacak tavsiyelerde bulunuyor. 

  Vegan Derneği çok güvenilen ayçiçeği logosu şampuanlar ve nemlendiriciler için sabunlar olarak geniş bir ürün yelpazesi üzerindedir .

  Ecogarantie ( Ekolojik Yıkama ve Temizlik Ürünleri için Sertifikasyon)

  Belçika'da  ISO 65 (EN45001) Standartlarına göre akredite olmuş çevre kontrol ve sertifikasyon kuruluşudur.  

  Ecogarantie® ekolojik ürünlerin kalite belgesidir. Ecogarantie® belgesine sahip ürünlerin kalite, güvenlik ve gelecek nesiller için sürdürülebilirliği garantileyen çok sıkı koşulları yerine getirdiklerine emin olabilirsiniz. 

  Ecogarantie® ürünleri bağımsız ve objektif kontrol ve sertifikasyon kurumları Ecocert ve Integra tarafından denetlenmektedir. Bu kozmetik, kişisel bakım, yıkama ve temizlik ürünlerinizin ekolojik anlamda %100 güvenli ve doğal olduğunu garantiler. İçiniz hiç değilse daha rahat olur.    

  Kriterler:

  •  Bitkisel ve hayvani ürünler organik tarımdan elde edilmelidir.
  •  Mineraller dikkatle seçilmelidir,
  •  Kimyasal maddeler ve petrol bazlı maddeler kesinlikle kullanılmamalıdır.
  •  Genetiğiyle oynanmış organizmalar kesinlikle kullanılmamalıdır.
  •  Çevre üzerinde etki minimum düzeyde olmalıdır.
  •  Tam biyolojik-çözülürlüğe sahip olmalı, suda yaşayan organizmalara toksin oluşturmamalıdır. İnsan bedeninde toksin birikimine neden olmamalıdır.
  •  Ürünler hayvanlar üzerinde test edilmemelidir.
  •  Ekolojik anlamda güvenli üretim metotları kullanılmalıdır.
  •  Ürünler dezenfekte edilirken ışınlamaya tabi tutulmamalıdır.
  • Yeşil enerji kaynakları kullanılmalı ve karbon salanımı minimuma indirilmelidir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.