Kategori Menüsü
Marka Listesi
Klar

Klar Organik Çamaşır Makina Yıkama Tozu (Beyaz Ve Renkli) 4.4 Kg

Fiyat
:
160,40 TL
Havale ile
:
155,59 TL
4812 Parapuan
:
4812
 
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Organik Klar Çamaşır Makina Yıkama Tozu (Beyaz Ve Renkli) 4.4 Kg.

  0031

  Alman Alerji ve Astım Derneği (daab) onaylıdır.

  Sağlığınız ve Çevrenize yönelik Ekolojik Koruma

  Klar Organik Çamaşır Makina Yıkama Tozu (Beyaz Ve Renkli) tüm çamaşırlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

  İçeriğindeki aktif maddeler kıyafetleriniz üzerinde birikme yapmaz. Doğada hızla çözülebilen içeriği ile Ekolojik Yaşama saygılıdır.


  SABUN AĞACI


  SAPİNDUS (Sabun Ağacı), Asya, Amerika ve Pasifik adalarının tropikal bölgelerinde yetişen; dallarının ucunda salkım veya koçan halinde toplanmış yeşilimsi beyaz çiçekler açan, parçalı yapraklı bir ağaç cinsidir. Bu bitkilerin dokularında su ile ovulduğunda köpüren saponin bulunduğu için bunlara sabun ağacı denir.

  Waschnuss: Sabun ağacının derimsi bir kılıfla kaplı etli meyveleri yaklaşık yüzde 35-38 oranında saponin içerdiğinden suyla birleştiğinde bir sabun gibi köpürür. Bu meyve yüzyıllardır temizlik işlerinde kullanılır.

  Waschnuss: Büyük ölçüde Hindistan ve Nepal kökenli olan Waschnuss ağacı 15 metreye kadar uzayabiliyor. Meyvesine "Sapindus Mukarossi" veya sadece "Waschnuss" deniliyor. Altın sarısı, fındık şekilli yemişler Eylül ve Ekim aylarındaki hasattan sonra kurutuluyor.. Böylece renkleri kahverengiye dönüyor. Ardından fındıklar kırılıyor,çekirdekleri alınıyor ve kabukları öğütülüyor. Asya' da Washnuss kabukları yoğun temizleyici güçleri nedeniyle yüzyıllardır doğal bir yıkama maddesi ve deterjan olarak kullanılıyor. Waschnuss ağaçlarının yaygınlaştırılması, olumlu yöndeki ekolojik katkılarından dolayısıyla Hindistan hükümetince destekleniyor.

  Vegan Derneği Onaylı

  1944 yılından bu yana Vegan Derneği hayvanların ve insanların yararına hem de gezegen için hayvansal ürünlerin serbest bir yaşam sağlayacak tavsiyelerde bulunuyor. 

  Vegan Derneği çok güvenilen ayçiçeği logosu şampuanlar ve nemlendiriciler için sabunlar olarak geniş bir ürün yelpazesi üzerindedir .

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.