Ödeme ve Teslimat Teslimat Koşulları
Siparişleriniz ödemeniz onaylandıktan sonra, 3 İş Günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin firma adresimize (İstanbul) uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 iş gününde size ulaştırıcaktır. Bayram ve tatil günlerinde kargo şirketleri çalışmadığından dolayı, teslimat yapılmamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan siparişinizde oluşacak sorun halinde, size üyelik bilgilerinizden (sms-telefon-mail) ulaşılacaktır ve konu hakkında bilgi verilicektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından (Aras Kargo, Sürat Kargo) garantisi ile size teslim edilmektedir.

Satın aldığınız ürünler ilgili teyit e-postası ile size bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda,konu ile ilgili size e-posta gönderilecek ve ürünün stoklara gireceği tarih size bildirilecektir.

www.ayisigiorganik.com online bir alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı anda, aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Ödemesini internet üzerinden yapmış olduğunuz ürün eğer stoklarımızda kalmadı ise, en az 4 (dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında, tüketiciye temin edilemez ise, yaptığı ödeme kendisine iade edilir.


HESAP NUMARALARIMIZ

KIVANÇ FEDAKAR adına

Yapı Kredi Bankası Yıldıztabya Şubesi (1068)

İban TR04 0006 7010 0000 0095 3046 60

Akbank T.A.Ş Yıldıztabya Şubesi (1236)

İban TR68 0004 6012 3688 8000 0160 74

Siparişlerinizin toplam tutarını, işlem açıklama alanına SP ile başlayan sipariş numaranızı yazarak en geç 5 iş günü içerisinde göndermeniz gerekmektedir. Sipariş toplam tutarı ile örtüşmeyen havale ödemesi, sipariş iptal edilerek geri gönderilecektir. Yanlış İBAN numarasına yapılan Havale-EFT ödemelerinde, firmamız (Ayışığı Organik-KıvançFedakar) sorumlu tutulamaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.